Këpucë komode për femra mokasina të veshura me mikro kamoshi Këpucë të sipërme për ambiente të jashtme në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:


 • :
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Informacioni bazë

  Nr. i stilit:

  TLBL-04

  Origjina:

  Kinë

  E sipërme:

  Kamoshi i lopës

  Rreshtim:

  Gëzof

  Çorape:

  Gëzof

  E vetmja:

  TPR

  Ngjyrë:

  Tan, Marina

  Madhësitë:

  US6-10# për femra

  Koha e udhëheqjes:

  45-60 ditë

  MOQ:

  1000 PRS

  Paketimi:

  Polybag

  Porta FOB:

  Shangai

  Hapat e përpunimit

  Vizatim→ myk → Prerje → Qepje → Qëndrueshme→ Çimento→ Inspektim në linjë → Kontroll metalik → Paketim

  Aplikacionet

  Pantoflat mokasine me hark në pjesën e sipërme sjellin bukuri të ëmbël në ansamblet tuaja në shtëpi.E përkryer për të ecur nëpër shtëpi ose për t'u ulur me leximin tuaj të preferuar.

  Veshja e trashë prej pelushi sjell ngrohtësi në këmbët tuaja dhe lehtëson lodhjen e këmbëve, veçanërisht kur keni mbaruar punën tuaj të lodhur.Këto pantofla janë perfekte për njerëzit e të gjitha moshave.

  E-mail: enquiry@teamland.cn

  Tregjet kryesore të eksportit

  Azia
  Australia
  Lindja e Mesme/Afrika e Jugut
  Amerika Veriore/Jugore
  Evropa Lindore/Perëndimore

  Paketimi dhe dërgesa

  Porti FOB: Koha e udhëheqjes në Shanghai: 45-60 ditë
  Madhësia e paketimit: 39*37*33cm Pesha neto:4.0kg
  Njësi për karton eksporti: 10PRS/CTN Pesha bruto:4.70 kg

  Pagesa & Dorëzimi

  Mënyra e pagesës: 30% depozitim paraprakisht dhe bilanc kundrejt transportit
  Detajet e dorëzimit: 60 ditë pas miratimit të detajeve

  Avantazhi parësor konkurrues

  Porositë e vogla pranohen
  Vendi i origjinës
  Forma A
  profesionale


 • E mëparshme:
 • Tjetër: