Мокасини за жени Удобно купче обложено со микро велур Горни чевли за внатрешни работи на отворено

Краток опис:


 • :
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Основни информации

  Стил бр.:

  TLBL-04

  Потекло:

  Кина

  Горна:

  Крава велур

  Поставата:

  Крзно

  Чорап:

  Крзно

  Ѓон:

  ТПР

  Боја:

  Тен, морнарица

  Големини:

  Женски US6-10#

  Водечко време:

  45-60 дена

  MOQ:

  1000 денари

  Пакување:

  Polybag

  ФОБ порта:

  Шангај

  Чекори на обработка

  Цртеж → Калап → Сечење → шиење → Трајно → Цемент → Вградена проверка → Проверка на метал → Пакување

  Апликации

  Мокасинските папучи со машна на горниот дел носат сладок шарм на вашите домашни ансамбли.Совршено за шетање низ куќата или за седење со вашето омилено читање.

  Тостната густа кадифна постава носи топлина на вашите стапала и го ублажува заморот на нозете, особено кога сте ја завршиле вашата уморна работа.Овие влечки се совршени за луѓе од сите возрасти.

  E-mail: enquiry@teamland.cn

  Главните извозни пазари

  Азија
  Австралија
  Блискиот Исток/Јужна Африка
  Северна / Јужна Америка
  Источна/Западна Европа

  Пакување и испорака

  ФОБ пристаниште: Шангај време на водство: 45-60 дена
  Големина на пакување: 39*37*33cm Нето тежина:4,0kg
  Единици по картон за извоз:10PRS/CTN Бруто тежина:4,70kg

  Плаќање и испорака

  Начин на плаќање: 30% депозит однапред и биланс во однос на превозот
  Детали за испорака: 60 ​​дена по одобрувањето на деталите

  Примарна конкурентска предност

  Прифатени мали нарачки
  Земја на потекло
  Образец А
  Професионален


 • Претходно:
 • Следно: