Вести од компанијата

 • Известување за одмор на CNY

  Почитувани ценети клиенти, Кинеската Нова 2023 година доаѓа наскоро.Би сакале да ве информираме за следниот договор во нашата канцеларија.Ќе ве информираме доколку има некакво прилагодување.21 јануари 2023 ~ 27 јануари 2023 година: Јавен празник, канцеларијата затворена на 28 јануари 2023 година ~ 29 јануари 2023 година: На деловен мај...
  Прочитај повеќе
 • Кинеско известување за празници за лунарна Нова Година 2022 година

  Нека новата година вам и на вашето семејство донесе љубов, здравје и бериќет!Ви благодариме за вашата голема поддршка во 2021 година, искрено се надеваме дека нашите деловни односи и пријателство ќе станат посилни и подобри во новата година.Нашите фабрики ќе се затворат на 24 јануари и повторно ќе ...
  Прочитај повеќе
 • Енергетска контрола во Кина

  Поради неодамнешната политика на „двојна контрола на потрошувачката на енергија“ на кинеската влада, производствениот капацитет на нашите фабрики се намалува во нормални услови.Во меѓувреме, трошоците за суровините во однос на чевлите растат, а некои од фабриките пријавија и алармираат ...
  Прочитај повеќе
 • Нашиот бренд-MOC PAPA

  Nanchang Teamland регистрираше сопствен бренд и во Кина, САД, Австралија, Европа, Велика Британија.Подолу е нашата врска за продавница во САД и Канада, Амазон.САД: https://www.amazon.com/s?me=AUVJSFXL0KJO1&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER Канада: https://www.amazon.ca/s?me=AUVJSFXL0KJO1&marketplaceID=A2EUQ1WTGCTBG2
  Прочитај повеќе
 • Изложба на чевли во Германија

  GDS news~ Како важен меѓународен саем за чевли за обувки, Саемот за чевли во Дизелдорф беше отворен од 24 јули до 28 јули. Драго ни е што нашата компанија се приклучи на ова шоу, штанд бр. 1-G23-A во Tag It Hall. За време на периодот на изложбата, ние запознајте многу купувачи од ОК, Франција, Германија и имаа н...
  Прочитај повеќе