Чизми

 • Топла кожени чизми за девојчиња

  Топла кожени чизми за девојчиња

  Стил на основни информации: TLXB-23003 Потекло: Кина Горна облога: Кожна облога: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: ПВЦ Боја: Розова Големини: Gilrs' Eurp 26-34# Време на испорака: 45-60 дена MOQ: 1000PR Пакување: ФОБ порта за полибаг: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Трајно → Вбризгување → Проверка на метал → Апликации за пакување ** Топло и удобно за девојки ...
 • Женски дамски топли чизмички

  Женски дамски топли чизмички

  Основни информации Стил бр.: 22-TLWD1027 Потекло: Кина Горна облога: Микровелур Облога: Синтетички чорап: Синтетички ѓон: TPR Боја: Леопард Големини: Женски US4-9# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PRS: Pocking Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Големата топлина никогаш не изгледала поубаво отколку во модата ...
 • Внатрешни чизми за детски девојки

  Внатрешни чизми за детски девојки

  Стил на основни информации бр.: 22-TLZY1054 Потекло: Кина Горна: Плетена+боа облога од руно: Боа чорап: Боа руно Ѓон: TPR Боја: повеќе бои Големини: US5-12# за девојки: 45-60 дена MOQ: 3000PRS Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шив → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Лесни материјали, густо плетен џемпер...
 • Чизми за детски девојки

  Чизми за детски девојки

  Основни информации Стил бр.: 22-TLZY1053 Потекло: Кина Горна: Плетена+Микрофибер Поставата: Чорап од Boa Fleece: Boa Fleece Ѓон: ткаенина: Боја: Розова Големини : Детски US5-12# Време на испорака: 45-60 дена 3000PR Пакување: MOQS: ФОБ порта за полибаг: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Волнениот плетен горен дел на девојките е амортизиран со...
 • Детски детски папучи чизми

  Детски детски папучи чизми

  Стил на основни информации бр.: 22-TLZY1046 Потекло: Кина Горна: Плетена облога: Чорап од синтетичко крзно: Синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: Црно/Бела Големини: Детски US6-13# Време на испорака: 45-60 дена MOQS: 30 Пакување: ФОБ порта за полибаг: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Нејзините или неговите мали стапала ќе се чувствуваат разгалено ...
 • Куќни чевли со топли чизми за детски девојки

  Куќни чевли со топли чизми за детски девојки

  Основни информации Стил бр.: 22-HS-15-TLS1141 Потекло: Кина Горна: плетен материјал Облога: PV Fleece чорап: Пешкир Ѓон: TPR Боја: Сива Големини: Детски UK12-6# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 30 Пакување: Полибаг ФОБ Порт: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Со плетен горен дел, украсен со слатки лак и шипки ...
 • Девојки за детски чизми Папучи на чевли

  Девојки за детски чизми Папучи на чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-ZY15-TLS1131 Потекло: Кина Горна облога: Плетена облога: Чорап од Boa Fleece: Boa Fleece Ѓон: TPR Боја: Сива Големини: US5-12 за девојки # Време на носење: 45-60 дена MOQS: 30 : Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шив → Вградена проверка → Проверка на метал → Апликации за пакување Чизми за девојки , со мек плетен горен дел и топол ...
 • Детски папучи чизми Симпатична прекрасна куќа чевли

  Детски папучи чизми Симпатична прекрасна куќа чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-ZY 15-TLS1129 Потекло: Кина Горна: плетен материјал Облога: PV Fleece Чорап: PV Fleece Ѓон: TPR Боја: Портокал Големини: Детски US6-12# Време на носење: 45-60 дена MOQ00PRS: Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Вградена проверка → Проверка на метал → Апликации за пакување Плетениот горен дел е задебелен со облога од PV руно,...
 • Чизми со влечки со прекрасни животни за детски девојки

  Чизми со влечки со прекрасни животни за детски девојки

  Основни информации Стил бр.: 22-HS 15-TLS1148/1153 Потекло: Кина Горна облога: Супер Тери Поставата: Флис чорап: Руно ѓон: TPR Боја: Сина/Бела, Розова/Бела Големини: Детски UK5-12# Време на пуштање: 4 -60 дена MOQ: 2000PRS Пакување: Polybag FOB Порт: Шангај Чекори на обработка Цртање → Мувла → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Трајно → Вбризгување → Проверка на метал → Апликации за пакување Gilrs' Boys'...
 • Женски женски чизми се лизгаат на секојдневни топли чевли

  Женски женски чизми се лизгаат на секојдневни топли чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-HS 14-1268/1269 Потекло: Кина горен дел: Микрофибер+плетени материјали Облога: вештачко крзно Чорап: вештачко крзно Ѓон: EVA Боја: виолетова, сива Големини: Детски UK13-5# Време на носење: 45 -60 Days MOQ: 2000PRS Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Мувла → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Плетени комбинирани...
 • Топли чизми за женски девојки

  Топли чизми за женски девојки

  Стил на основни информации бр.: 22-SY1001 Потекло: Кина Горна облога: Микровелур Поставата: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: сива, костен, морнарица Големини: Женски US5-10# Време на носење: 45-60 дена200MOQ: Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Траење → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Чизми за жени и девојки...
 • Детски метални чизми за девојки

  Детски метални чизми за девојки

  Основни информации Стил бр.: 22-HS19-TLS1048/1049 Потекло: Кина Горна облога: метален велур чорап: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: EVA Боја: Сребрена Големини: Детски US5-12# Време на испорака: 45-60 дена 3000PRS Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шив → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Овие чевли за топла куќа имаат...
123456Следно >>> Страница 1/10