Модни машки патики за трчање чевли за одење

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Основни информации

Стил бр.: 19-012
Потекло: Кина
Горна: Летај плетени&PU
Поставата: Мрежа
Чорап: PU
Ѓон: Гума
Боја: Црно, сиво, каки
Големини: Машки US8-12#
Водечко време: 45-60 дена
MOQ: 1000 денари
Пакување: Polybag
ФОБ порта: Шангај

Чекори на обработка

Цртеж → Калап → Сечење → Шиење → Трајно → Вбризгување → Вградена проверка → Проверка на метал → Пакување

Апликации

Овие патики се погодни за пролет, лето, есен и зима.
Честичките на ѓонот прават табаните да имаат неспоредлива мекост, а навистина имаат функција на „екстремна мекост“, така што имате силна сила на отскокнување при вежбање, а долгото стоење нема да ве натера да се чувствувате непријатно.
E-mail: enquiry@teamland.cn

Главните извозни пазари

Азија
Австралија
Блискиот Исток/Јужна Африка
Северна / Јужна Америка
Источна/Западна Европа

Пакување и испорака

ФОБ пристаниште: Шангај време на водство: 45-60 дена
Големина на пакување: 61*30.5*30.5cm Нето тежина: 4.0kg
Единици по картон за извоз:12PRS/CTN Бруто тежина: 5,0kg

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: 30% депозит однапред и биланс во однос на превозот
Детали за испорака: 60 ​​дена по одобрувањето на деталите

Примарна конкурентска предност

Прифатени мали нарачки
Земја на потекло
Образец А
Професионален
Конкурентна цена


  • Претходно:
  • Следно: