Женски балетанки – обувки со рамни прсти

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Основни информации

Стил бр.:

22-TLLC06

Потекло:

Кина

Горна:

Микровелур/ПУ

Поставата:

PU

Чорап:

PU

Ѓон:

ПВЦ

Боја:

Тан

Големини:

Женски US5-10#

Водечко време:

45-60 дена

MOQ:

3000 денари

Пакување:

Polybag

ФОБ порта:

Шангај или Нингбо

Чекори на обработка

Цртеж → мувла → сечење → шиење → вбризгување → внатрешна проверка → проверка на метал → пакување

Апликации

 

  • Обезбедете удобно одење со секој чекор, антилизгачкиот надворешен ѓон нуди одлично држење дури и на лизгави површини и нерамен терен.
  • Удобен и пријателски настроен кон животните, овој стил содржи материјали направени од човекот насекаде.
  • Лесно комбинирани со сè, од флертувачки фустани до слаби фармерки, тие гарантирано ќе се носат од сезона во сезона.
  • E-mail:enquiry@teamland.cn

Пакување и испорака

ФОБ пристаниште: Шангај или Нингбо време на водство: 45-60 дена
Големина на пакување: 61*30.5*30.5cm Нето тежина:5.50kg
Единици по картон за извоз:20PRS/CTN Бруто тежина:6,50kg

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: 30% депозит однапред и биланс во однос на превозот
Детали за испорака: 60 ​​дена по одобрувањето на деталите

Примарна конкурентска предност

Прифатени мали нарачки
Земја на потекло
Образец А
Професионален


  • Претходно:
  • Следно: