Слатки унисекс-детски пријатни крзнени папучи

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

***Основни информации***

Стил бр.:

TLHS-25

Потекло:

Кина

Горна:

Руно

Поставата:

Крзно

Чорап:

Крзно

Ѓон:

ТПР

Боја:

сина боја

Големини:

деца Uk6-12#

Водечко време:

45-60 дена

MOQ:

1000 денари

Пакување:

Polybag

ФОБ порта:

Шангај

 

***Чекори на обработка***

Цртеж → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Проверка на метал → Пакување

 

***Апликации***

**Супер мека колокација на ткаенина од корално руно, висококвалитетна постава од крзно.Чевлите ви даваат двослојна мека заштита, а водоотпорната ткаенина не е лесно да ја изгуби косата.

** Лесниот и мек материјал ги прави влечките многу лесно за преклопување и поставување.Можете да ги земете кога патувате, спа, во канцеларија или во хотел.Опуштете ги нозете во секое време и каде било.

****E-mail: enquiry@teamland.cn

 

***Главни извозни пазари***

 • Азија
 • Австралија
 • Блискиот Исток/Јужна Африка
 • Северна / Јужна Америка
 • Источна/Западна Европа

 

*** Пакување и испорака***

 • ФОБ пристаниште: Шангај време на водство: 45-60 дена
 • Големина на пакување: 54*32*24cm Нето тежина:3,3kg
 • Единици по картон за извоз:10PRS/CTN Бруто тежина:3,7kg

 

***Плаќање и испорака***

 • Начин на плаќање: 30% депозит однапред и биланс во однос на превозот
 • Детали за испорака: 60 ​​дена по одобрувањето на деталите

 

***Примарна конкурентска предност***

 • Прифатени мали нарачки
 • Земја на потекло
 • Образец А
 • Професионален

 • Претходно:
 • Следно: