Мокасини

 • Машки мокасински влечки за внатрешни надворешни чевли

  Машки мокасински влечки за внатрешни надворешни чевли

  Стил на основни информации бр.: 22-TLWD1030 Потекло: Кина Горна обвивка: Чорап од синтетичко крзно: Чорап од синтетичко крзно: Синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: костен Големини: машки US7-12# Време на носење: 45-60 дена MOQSbacking: 200 Пристаниште: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Цемент → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Машкиот мокасин има многу карактеристики што го прават...
 • Машки мокасински влечки Внатрешни и надворешни папучи

  Машки мокасински влечки Внатрешни и надворешни папучи

  Стил на основни информации бр.: 22-TLWD1029 Потекло: Кина Горна облога: Кравјо велур Чорап: Синтетичко крзно Чорап: Синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: Тен Големини: Машки US7-12# Време на носење: 45-60 дена MOQSback: 200 ФОБ порта: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Овие целосно амортизирани, удобно дно обезбедуваат удобност ...
 • Женски дамски влечки Мокасин Топли папучи

  Женски дамски влечки Мокасин Топли папучи

  Стил на основни информации бр.: 22-TLWD1028 Потекло: Кина Горна: Постава од кравјо велур: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: костен Големини: Женски US5-10# Време на носење: 45-60 дена MOQSbag: 20 ФОБ порта: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Лизгавите подови и скалите на куќите може да бидат доста не...
 • Женски влечки Мокасин Топли папучи

  Женски влечки Мокасин Топли папучи

  Стил на основни информации бр.: 22-TLWD1026 Потекло: Кина Горна: Облога од велур кожа: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: розова Големини: Женски US5-9# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PR ФОБ порта: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Одлична домашна влечка за мокасин, погодна за готвење...
 • Женски Suede Moc Внатрешна и надворешна влечка

  Женски Suede Moc Внатрешна и надворешна влечка

  Основни информации Стил бр.: 22-TLWD1025 Потекло: Кина Горна: крава велур+ вештачко крзно Облога: вештачко крзно Чорап: вештачко крзно Ѓон: TPR Боја: Тен Големини: Женски US5-10# Време на носење: 45-60 дена MOQS20 Пакување: Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → шиење → Цемент → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Одлична домашна влечка за мокасин, погодна за готвење во кујна...
 • Женски дамски папучи мокасински топли чевли

  Женски дамски папучи мокасински топли чевли

  Стил на основни информации бр.: 22-TLWD1024 Потекло: Кина Горна облога: Кожа+ткаенина Облога: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: Тен Големини: Женски US4-9# Време на носење: 45-60 дена MOQS пакување: 200PRS: ФОБ порта за полибаг: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување, горен дел од кожа од велур што дише со извонреден камшик...
 • Машки влечки со мокасин Топли пријатни влечки

  Машки влечки со мокасин Топли пријатни влечки

  Стил на основни информации бр.: 18-047 Потекло: Кина Горна облога: Кожна облога: Чорап од синтетичко крзно: Синтетичко крзно Ѓон: гума Боја: црна, тен, чоколада Големини: машки US7-13# Време на носење: 45-60 дена MOQS: 200PRS Пакување: ФОБ приклучок за полибаг: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Мувла → Сечење → шиење → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Секоја влечка е опремена со мулти-густина...
 • Машки мокасински чевли Удобни влечки Секојдневни чевли

  Машки мокасински чевли Удобни влечки Секојдневни чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-BL-14-TLS1194 Потекло: Кина Горна: Кравјо велур Облога: Ткаенина чорап: Ткаенина Ѓон: TPR Боја: Маслиново Големини: Машки US8-13# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PRS пакет : Polybag FOB Port: Шангај Чекори на обработка Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Вградена проверка → Трајно→ Проверка на метал → Апликации за пакување Секој чекор ќе чувствува лесно одење по облаци бос или со чорап...
 • Удобни папучи мокасини за детски девојки

  Удобни папучи мокасини за детски девојки

  Стил на основни информации: 22-HS14-TLS1458 Потекло: Кина Горна облога: Микровелур+Синтетичко крзно: Чорап од синтетичко крзно: Синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: Тен, Розова, Сина Големини: Детски US13-5# Водечки време: 60 дена MOQ: 3000PRS Пакување: Polybag FOB Порт: Шангај Чекори на обработка Цртање → Мувла → Сечење → Шивост → Цемент → Вградена инспекција → Проверка на метал → Апликации за пакување Оваа влечка во стил на мокасин ...
 • Машки мокасински обувки секојдневен лизгачки чевли

  Машки мокасински обувки секојдневен лизгачки чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-BL1010 Потекло: Кина Горна: Кравјо велур Облога: Ткаенина чорап: Ткаенина Ѓон: TPR Боја: кафеава Големини: Машки US7-12# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PRS Пакување: Portlyba : Чекори на обработка во Шангај Цртање → Калап → Сечење → Шивост → Трајно → Вградена проверка → Проверка на метал → Апликации за пакување Дебела амортизација со мемориска пена обезбедува поддршка при контурирање на вашата храна...
 • Машки удобни папучи мокасински чевли

  Машки удобни папучи мокасински чевли

  Основни информации Стил бр.: 22-BL1008 Потекло: Кина Горна: Кравјо велур Облога: Чорап од синтетичко крзно: синтетичко крзно Ѓон: TPR Боја: маслиново Големини: машки UK7-12# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PRS ФОБ порта: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Мувла → Сечење → Шивост → Вградена проверка → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Горен дел од генијална кожа, постава од меко синтетичко крзно, вие ...
 • Женски женски чевли мокасини Удобни папучи

  Женски женски чевли мокасини Удобни папучи

  Стил на основни информации бр.: 22-BL1009 Потекло: Кина Горна облога: кравјо велур Облога: Чорап од вештачко крзно: Ѓон од вештачко крзно: TPR Боја: сива Големини: Женски US4-9# Време на носење: 45-60 дена MOQ: 2000PRS Пакување: Polybag ФОБ пристаниште: Чекори на обработка во Шангај Цртање → Мувла → Сечење → Шивост → Вградена инспекција → Трајно → Цемент → Проверка на метал → Апликации за пакување Кога времето станува студено, речиси ништо не се чувствува подобро од...
123456Следно >>> Страница 1/8